firma
Zajmujemy się tworzeniem dokumentacji projektowych na wszystkich etapach realizacji założenia. Od koncepcji do odbioru. Pomagamy w przejściu wszystkich procedur administracyjnych. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Nasza firma współpracuje z szerokim gronem projektantów różnych branż, technologów i rzeczoznawców, którzy na etapie tworzenia mniej lub bardziej skomplikowanych dokumentacji technicznych mają istotny wpływ na finalny wygląd i docelowe funkcjonowanie tworzonych założeń budowlanych.

Międzybranżowe konsultacje w dobie dzisiejszej technologii budowlanej oraz dużej ilości przepisów, norm i wytycznych zapisanych w prawie, są nieodzowne podczas projektowania czasem nawet bardzo małych obiektów i wnętrz.

W wielu przypadkach tylko sprawdzone grono specjalistów, które jest koordynowane w odpowiedni sposób może podołać skomplikowanym założeniom i uwarunkowaniom inwestycyjnym. Aby nasze projekty były na wysokim poziomie stale szkolimy się i podnosimy nasze kwalifikacje. Staramy się być na bierząco z technologiami budowlanymi i z najnowszymi kolekcjami producentów.

Współdziałamy z doradcami technicznymi i technologami wielu firm. W przypadku wprowadzania trudnych lub nowatorskich rozwiązań zawsze możemy na nich liczyć.